Про 9-й волонтерський агітпотяг «Труханівська Січ»

На виконання Розпорядження Президента України №99/2016-рп «Про надання підтримки проведенню Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»», Указів Президента України №17/2016 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років”, №15/2007 “Про вшанування пам'яті Героїв Крут”, №334/2015 “Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді”, №534/2016 «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері» відділ у справах сім’ї та молоді повідомляє про Всеукраїнську акцію «Потяг Єднання України «Труханівська Січ», що пройде з 7 по 22 жовтня 2017.

Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки Національної Єдності. Завдяки спільній роботі волонтерів і представників різних гілок влади за період з 19 квітня 2016 року було реалізовано вже 8 Потягів, в концепції яких на першому місті були питання підтримки і популяризації національно-патріотичного виховання молоді.

Маршрут:

Київ (6,7 жовтня потяг стоїть на Центральному вокзалі.) - Хмельницька область (8 жовтня Шепетівка, 9 жовтня Староконстантинів) - Южноукраїнськ (Миколаївська область, 10 жовтня) - Миколаїв (11 жовтня) - Херсон, Скадовськ (12 жовтня) - Запоріжжя (13 жовтня) - Харків (14 жовтня. Святкування Дня Захисника) - Конотоп (15 жовтня) - Глухів (або Суми) (16 жовтня) - Крути (2,5 дні, 17, 18 і 19 жовтня частково) - Чернігів (2-го половина 19 жовтня, перша половина 20 жовтня) - Київ (20 жовтня з 22:00 по 24:00) - Вінниця (21 і 22 жовтня) - Київ (22 жовтня до 21:00 повернення).

План заходів:

- Буде проведена підготовка до святкування 370-річчя Бою під Пилявою в Хмельницькій області в 2018 році

- Допомога в оновленні Меморіалу Героїв Крут та підготовки його до 100-річчя. Спільно з Чернігівською ОДА та Музеєм ЗСУ.

- Під час перебування в Миколаївської області буде піднято питання Бужського Гарту та його значення для майбутнього України.

- Урочисте закриття волонтерського безкоштовного реабілітаційного табору для учасників війни та їхніх родин (за 2 місяці роботи ВОП відпочило близько 30 ветеранів з родинами і толока (прибирання) заповідника на о. Джарилгач, Херсонська область.

- В кожному місті по маршруту будуть відбуватись презентації обласних ТСОУ та інших організацій, працюючих в проектах по військово-патріотичному вихованню.

- 14 жовтня спільно з Міністерством молоді і спорту України буде організовано відзначення Дня Захисника Вітчизни в Харкові.

- 21 - 22 жовтня у Вінниці буде відкрито пам'ятник Герою Небесної Сотні Максиму Шимку та започатковано Всеукраїнський Військово-Реконструкторський Фестиваль ім. Максима Шимка.

Проживання та харчування за кошти організаторів акції, (учасники житимуть у вагонах потягу, можливість прийняти душ надається у кімнатах відпочинку при вокзалах, на яких заплановано стоянки, за кошти учасників). Дорога до Києва та із Києва за власні кошти. Запрошуємо прийняти участь в Акції представників активної молоді нашого міста, для обміну досвідом між обласними та всеукраїнськими молодіжними ініціативами.

Для участі в акції необхідно зареєструватись на сторінці в Фейсбуці

Волонтерській Агітпотяг “Труханівська Січ”

Контактна особа для взаємодії – Іванова Олена (067-220-40-08, 099-710-90-45).

Нещодавно розміщене