Про проведення обласного етапу 1-го конкурсу дитячої творчості

«Яскраві діти України»

15 січня 2018 року у Донецькій області стартував обласний етап І - го конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». Протягом січня - лютого 2018 року десятки талановитих дітей із різних куточків Донецького регіону позмагаються за можливість гідно представити Донецьку область у Всеукраїнському фіналі конкурсу, який відбудеться 15 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві.

Головним призом конкурсу стане участь в міжнародному фестивалі «Sunremo Junior - 2018».

Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

Виступи конкурсантів оцінюватиме компетентне журі, серед яких поет і народний артист Юрій Рибчинський, співак Тарас Петриненко та інші відомі українські зірки.

На сьогодні своїх представників вже обрано на Київщині, Сумщині, Волині, Хмельниччині, Рівненщині та Харківщині.

До участі у відборах запрошуються солісти - вокалісти та творчі колективи – малі форми (дуети, тріо) Донеччини віком від 6 до 15 років. Кожне місто - учасник має змогу представити до трьох переможців місцевого етапу конкурсу для участі у полуфіналі Донецького обласного відбору, що відбудеться у місті Краматорську 28 січня 2018 року.

Координатори проекту – Чернікова Оксана (067-621- 82-92), Ворощук Ольга (050-59-23-185)