Повідомлення

про результати проведення громадських обговорень (слухань) щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Детальний план території  для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, 18»

Виконавчим комітетом Вугледарської міської ради з 14 квітня 2018 року по 14 травня 2018 року проводилися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Детальний план території  для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, 18».

Замовником детального плану території є виконавчий комітет Вугледарської міської ради, розробником - ТОВ «Прогрес-Цивільпроект».

Підстава для розроблення проекту: рішення Вугледарської міської ради від 21.07.2017 № 7/18-11 «Про розроблення детального плани території для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, 18» (із змінами, внесеними згідно із ріщенням міської ради від 26.01.2018 № 7/26-6).

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а також графічні матеріали детального плану території було розміщено на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради 04 квітня 2018 року у розділі «Документи — Містобудівна документація» та в газеті «Південнодонбаські відомості» від 05 квітня 2018 року № 3.

Громадські слухання щодо обговорення проекту містобудівної документації: «Детальний план території  для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, 18» відбулися 14 травня 2018 року.

Протягом періоду проходження громадського обговорення (з 14 квітня 2018 року по 14 травня 2018 року) пропозицій та зауважень громадськості до виконавчого комітету Вугледарської міської ради не надходило.