р/н 18066

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______2018№_____

м.Вугледар

Про затвердження міської цільової програми «Реконструкція покрівлі дитячо-юнацької спортивної школи м.Вугледара» на 2018-2021 роки

З метою створення оптимальних і якісних умов для занять фізичною культурою та спортом в дитячо-юнацькій спортивній школі Вугледарської міської ради Донецької області, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити міську цільову програму «Реконструкція покрівлі дитячо-юнацької спортивної школи м.Вугледара» на 2018-2021 роки (додається).

2. Визначити, що джерелом фінансування даної програми є:

- інші джерела – 2436,756 тис.грн.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В. та на постійні комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (Мисник) та з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток.doc)Додаток.doc