Р/Н 18162

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

05.2018 № 7/

м. Вугледар

Про державну реєстрацію права комунальної власності та права господарського відання на будівлі та споруди, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» від 02.04.2018 № 01-10/122 про необхідність визначення уповноваженої особи для проведення державної реєстрації права комунальної власності та права господарського відання на будівлі та споруди, що знаходяться на балансі підприємства, керуючись Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статтями 17, 25, 26, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести державну реєстрацію права комунальної власності на будівлі та споруди, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» за територіальною громадою міста Вугледара та права господарського відання на дані будівлі та споруди за комунальним підприємством «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради».
  1. Доручити директору комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» Мироненко Ярославу Володимировичу:
  1. 1.   Подати документи для державної реєстрації права комунальної власності на будівлі і споруди, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради» за територіальною громадою міста Вугледар.
  2. 2.   Подати документи для державної реєстрації права господарського відання на будівлі та споруди, які знаходяться на балансі комунального підприємства «керуюча компанія з житлово-комунальних послуг Вугледарської міської ради».

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич