brend1

2018 № 7/

м.Вугледар

Про встановлення ставки із сплати транспортного податку на 2019 рік

Відповідно пункту 8.3 статті 8, пункту 10.2 статті 10, пунктів 12.3,12.4 статті 12 Податкового Кодексу України (зі змінами) та пункту 24 частини першої статті 26, частин п’ятої, одинадцятої статті 59, статті 69, частини першої статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити ставку із сплати транспортного податку – з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 грн. за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування, відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.

2. Інші елементи податків (зокрема платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку) та відносини, що виникають у сфері справляння податків визначаються виключно Податковим кодексом України.

3. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

4. Відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики (Шиян) оприлюднити рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський).

Міський голова                                                                             А.Ю. Сілич