р/н 18201

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.07.2018 №7/_______

м. Вугледар

Про створення умов для отримання якісної освіти дітей з особливими потребами у закладах загальної середньої освіти міста Вугледара

На виконання статті 19 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів України за № 872 від 15.08.2011 року «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах» із змінами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України № 558 від 9 серпня 2017 р. «Про внесення змін до Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», Постанови Кабінету Міністрів України №545 від 12.07.2017 року «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою створення умов для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами для здобуття ними освіти з урахуванням їхніх індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів, керуючись підпунктом 2 пункту б) статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Вирішити питання про відкриття інклюзивно-ресурсного центру у місті Вугледарі після створення Вугледарської об’єднаної територіальної громади до 01.09.2019 року.

2. Міському відділу освіти доручити:

2.1. Створити ресурсні класи на базі Вугледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Вугледарської міської ради Донецької області та Вугледарського навчально-виховного комплексу «МРІЯ» (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) Вугледарської міської ради Донецької області до 01.09.2018 року.

2.2.Укласти угоду з Волноваським інклюзивно-ресурсним центром для тимчасового обслуговування щодо проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо програми навчання дітей з особливими потребами.

3.Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Бочков). 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (Мисник С.В.).

Міський голова                                                                              А.Ю.Сілич