ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

. 08. 2018 №

м. Вугледар

Розглянувши лист Вугледарського коледжу Донецького державного університету управління від 06.07.2018 № 58 щодо облаштування засобами доступності приміщення учбового закладу, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступні зміни до рішення міської ради від 26.01.2018 № 7/26-15 «Про затвердження міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» на 2018 рік»:

1.1. Абзац другий глави 1 міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» на 2018 рік викласти в новій редакції:

«Для створення сприятливих умов для життєдіяльності мало мобільної категорії мешканців міста Вугледара необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію (з проходженням експертизи по проекту) на обладнання елементами доступності (улаштування пандусів, обладнання туалетних кімнат, тощо) приміщень адміністративної будівлі за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а, що є комунальною власністю територіальної громади та знаходиться в господарському віданні комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради», в якій розміщуються саме підприємство, Вугледарське відділення Пенсійного фонду України (за договором оренди) та Вугледарський коледж Донецького університету управління (за договором позички).

1.2. В абзаці другому глави 4 (Завдання, заходи і строки виконання програми) основне завдання «улаштування пандусу за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а» замінити на захід «виготовлення проектно-кошторисної документації (з проходженням експертизи по проекту) на обладнання елементами доступності (улаштування пандусів, обладнання туалетних кімнат, тощо) приміщень адміністративної будівлі за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а, включаючи приміщення Вугледарського відділення Пенсійного фонду України та Вугледарського коледжу Донецького університету управління».

1.3. В абзаці першому глави 5 (Очікувані результати) міської цільової програми слова «улаштування пандусу за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а» замінити словами «виготовлення проектно-кошторисної документації (з проходженням експертизи по проекту) на обладнання елементами доступності (улаштування пандусів, обладнання туалетних кімнат, тощо) приміщень адміністративної будівлі за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, 38а, включаючи приміщення Вугледарського відділення Пенсійного фонду України та Вугледарського коледжу Донецького університету управління».

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

Нещодавно розміщене