р/н №18249

м.Вугледар

Про порядок виконання бюджетів

до завершення бюджетного періоду 2018 року

Відповідно до пункту 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та пункту третього частини другої статті 22 Бюджетного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.На час проведення припинення Богоявленської сільської ради, Павлівської сільської ради, Степненської сільської ради шляхом приєднання до Вугледарської міської ради, бюджети територіальних громад, що об’єдналися виконуються окремо до завершення бюджетного періоду.

2. Вугледарська міська рада може вносити зміни до рішень про місцеві бюджети, прийняті Богоявленською, Павлівською, Степненською сільськими радами, обраними територіальними громадами, що об’єдналися.

3. До завершення періоду окремого виконання бюджетів територіальних громад, що приєдналися до Вугледарської міської ради, функції головних розпорядників, розпорядників бюджетних коштів, а також функції місцевих територіальних органів територіальних громад, здійснює Вугледарська міська рада в особі Вугледарського міського голови Сілича Андрія Юрійовича.

Залишки коштів до завершення бюджетного періоду виконання бюджетів територіальних громад, що приєдналися, перераховуються до бюджету об’єднаної територіальної громади на підставі платіжних доручень за підписом міського голови об’єднаної територіальної громади.

4. Відповідно до пункту 6.2 Порядку відкриття і закриття рахунків у національній валюті в органах Держвавної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 22.06.2012 року № 758 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 року за № 1206/21518 установити, що:

4.1. Право першого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів територіальних громад, що приєдналися у Вугледарську міську об’єднану територіальну громаду надати Сіличу Андрію Юрійовичу.

4.2. Право другого підпису платіжних, розрахункових, інших фінансових і банківських документів територіальних громад, що приєдналися у Вугледарську міську об’єднану територіальну громаду надати:

головному бухгалтеру відділу обліку та звітності Вугледарської міської ради Цибульник Наталії Вікторовні;

головному бухгалтеру Богоявленської сільської ради Галицькій Каріні Миколаївні;

спеціалісту другої категорії Павлівської сільської ради Еременко Наталії Іванівні;

головному бухгалтеру Степненської сільської ради Степанченко Наталії Сергієвні.

4.3. Головному бухгалтеру обліку та звітності Вугледарської міської ради та бухгалтерам відповідних рад підготувати та надати в установленому порядку до органів Державної казначейської служби україни картки зі зразками підписів та інші необхідні документи.

5.Секретарю Вугледарської міської ради у встановлений законом строк забезпечувати оприлюднення проектів рішень про зміни до бюджету Вугледарської міської ради та Богоявленської, Павлівської, Степненської сільських рад на 2018 рік.

Міський голова                                                                              А.Ю.Сілич

Нещодавно розміщене