brend1

Про передачу нежитлової будівлі

кінодозвіллєвого центру Вугледарському

міському культурно-дозвіллєвому центру

Розглянувши клопотання Вугледарського міського відділу культури і туризму від 16.08.2018 № 01-44/393 про визначення уповноваженої особи для проведення державної реєстрації права оперативного управління на нежитлову будівлю кінодозвіллєвого центру, керуючись статтями 4,27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування України», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати нежитлову будівлю кінодозвіллєвого центру, розташовану за адресою: Донецька область, місто Вугледар, вулиця 30 лєтія Побєди (вулиця 30 річчя Перемоги), будинок 2, в оперативне управління Вугледарському міському культурно-дозвіллєвому центру.

2. Вугледарському міському культурно-дозвіллєвому центру провести державну реєстрацію похідного права в органах державної реєстрації у відповідності до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В. та постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботи з громадськими об’єднаннями (Шанін).

Міський голова                                                                             А.Ю.Сілич