brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

__09.2018 № 7/_____

м. Вугледар

Розглянувши лист комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» від 21.08.2018 №529/01-08 про необхідність внесення змін до міської цільової програми «Благоустрій міста Вугледара» на 2018 рік, з метою покращення умов проживання громадян міста, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення міської ради від 22.12.2017 № 7/25-16 «Про затвердження міської цільової програми «Благоустрій території міста Вугледара» на 2018 рік», а саме:
  1. 1.   В Додатку до міської цільової програми «Прогнозні показники реалізації міської цільової програми «Благоустрій міста Вугледара» на 2018 рік» розділ 5 «Утримання зовнішнього освітлення» викласти в новій редакції (додається).

Міський голова                                                                    А. Ю. Сілич

Додаток до

(в редакції рішення міської ради

від   09.2018 № 7/       )

Прогнозні показники реалізації міської цільової програми

«Благоустрій міста Вугледара» на 2018 рік

Назва показника Обсяг коштів в тому числі планові показники міського бюджету

Одиниця

виміру

Значення показника Значення показника
5 Утримання зовнішнього освітлення

Показники затрат
     загальний обсяг видатків тис. грн. 625,4 625,4
     загальна протяжність мереж зовнішнього освітлення км 22 22

Показники продукту
     протяжність мереж зовнішнього освітлення, що потребує утримання км 22 22
     протяжність мереж зовнішнього освітлення, що потребує заміни та улаштування км 6,7 6,7

Показники ефективності
     середні витрати на утримання мережі зовнішнього освітлення на 1 км тис. грн. 28,427 28,427
     середня вартість заміни та улаштування 1 км мереж зовнішнього освітлення тис. грн. 37,31 37,31

Показники якості
     питома вага протяжності мережі зовнішнього освітлення, що потребує утримання від загальної протяжності мереж зовнішнього освітлення % 100 100
     Питома вага протяжності заміненої та улаштованої мережі зовнішнього освітлення від загальної потреби % 100 100

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення міської ради

1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення

По обидві сторони проїзної дороги від КДЦ до будівлі Укрпошти висаджені дерева, які повністю загороджують світло від ліхтарів встановлених по вулиці Трифонова. З питання улаштування додаткового освітлення тротуару вздовж житлових будинків № 9, 15 по вулиці Трифонова (від КДЦ до будівлі Укрпошти) до комунального підприємства «Благоустрій» Вугледарської міської ради» неодноразово зверталися мешканці міста.

Для забезпечення сприятливих та безпечних умов пересування дітей до школи мистецтв м. Вугледар в вечірній час від КДЦ до будівлі Укрпошта (вздовж житлових будинків № 9, 15 по вулиці Трифонова), мешканців міста до магазину «АТБ», а також до зупинок шахт, з метою покращання естетичного вигляду центральної вулиці міста, збереження насаджених дерев і належного освітлення пішохідного тротуару, необхідно влаштувати 30 вуличних ліхтарів.

Враховуючи вищенаведене, КП «Благоустрій» Вугледарської міської ради» звернулось до міської ради з клопотанням щодо розгляд питання про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 7/25-16 «Про затвердження міської цільової програми «Благоустрій міста Вугледара» на 2018 рік, а саме: у додатку до міської цільової програми «Благоустрій території міста Вугледара» на 2018 рік «Прогнозні показники реалізації міської цільової програми «Благоустрій міста Вугледара» на 2018 рік розділ 5 «Утримання зовнішнього освітлення» викласти в новій редакції.

2. Правові аспекти

Законодавчою базою для розробки проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 7/25-16 «Про затвердження міської цільової програми «Благоустрій міста Вугледара» на 2018 рік» є :

-    пункт 22 частини 1 статті 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині повноважень з підготовки та затвердження програм з питань місцевого самоврядування;

3. Фінансово-економічне обґрунтування

Внесення зазначених змін не потребує додаткових видатків міського бюджету.

4. Позиція зацікавлених органів

Позицією міської ради при прийнятті цього рішення є забезпечення безпечних умов проживання мешканців міста.

5. Прогноз результатів та соціальних наслідків

Результатом внесених змін до Прогнозних показників реалізації міської цільової програми «Благоустрій міста Вугледара» на 2018 рік є забезпечення сприятливих та безпечних умов пересування дітей та мешканців міста в вечірній час пішохідною доріжкою вздовж житлових будинків № 9, 15 по вулиці Трифонова шляхом влаштування 30 додаткових вуличних ліхтарів вздовж тротуару довжиною 320 м/п.

Начальник відділу

житлово-комунального господарства                                 Ю. А. Мілокостова

Нещодавно розміщене