brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.11.2018 №

м. Вугледар

Про виконання рішення міської ради від 18.12.2017 № 7/24-4 «Про придбання житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа»

Заслухавши інформацію служби у справах дітей міської ради про виконання рішення міської ради, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Інформацію про виконання рішення міської ради від 18.12.2017 № 7/24-4 «Про придбання житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», взяти до уваги (додається).

2. Рішення міської ради від 18.12.2017 № 7/24-4 «Про придбання житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» вважати виконаним, з контролю зняти.

Міський голова             А.Ю.Сілич

до рішення міської ради

_________2018 № __

Інформація

19.12.2017 виконавчим комітетом Вугледарської міської ради (в особі міського голови) укладено договір купівлі-продажу соціального житла (3 однокімнатних квартир) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа:

1) однокімнатну квартиру за адресою: місто Вугледар, вулиця Трифонова, будинок 5, квартира 29 (зареєстровано у реєстрі за № 1060). Вартість – 172,0 тис.грн. (сто сімдесят дві тисячі гривень);

2) однокімнатну квартиру за адресою: місто Вугледар, вулиця Трифонова, будинок 46, квартира 44 (зареєстровано у реєстрі за № 1063). Вартість – 177,0 тис.грн. (сто сімдесят сім тисяч гривень);

3) однокімнатну квартиру за адресою: місто Вугледар, вулиця 30-річчя Перемоги, будинок 6, квартира 51 (зареєстровано у реєстрі за № 1062) Вартість – 191,0 тис.грн. (сто дев’яносто одна тисяча гривень).

20.12.2017 виконавчим комітетом Вугледарської міської ради (в особі міського голови) укладено договір купівлі-продажу житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу за адресою: м. Вугледар, вулиця Ювілейна, будинок 19 (зареєстровано у реєстрі за № 1065). Вартість – 2227,848 тис.грн. (два мільйони двісті двадцять сім тисяч вісімсот сорок вісім тисяч гривень).

Квартири та будинок придбані у комунальну власність територіальної громади міста Вугледара та перебувають на балансі у відділі обліку та звітності міської ради. Соціальне житло надано 3 особам із числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Враховуючи вищезазначене, вважаємо рішення виконаним та пропонуємо зняти з контролю.

Секретар міської ради                     В.В.Іваницький

Інформацію про виконання рішення міської ради від 18.12.2017 № 7/24-4 «Про придбання житла (будинку) для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла (однокімнатні квартири) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» підготовлено службою у справах дітей»

Начальник служби у справах дітей                                                          Л.В.Єрьоменко