brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______2018 №

м. Вугледар

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/25-28 «Про затвердження міської цільової програми «Соціальний захист учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та внутрішньо переміщених осіб» на 2018 рік» (зі змінами)»

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/25-28 «Про затвердження міської цільової програми «Соціальний захист учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та внутрішньо переміщених осіб» на 2018 рік» (зі змінами)», керуючись пунктом 3 статті 91 Бюджетного Кодексу України, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Винести на розгляд сесії міської ради проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/25-28 «Про затвердження міської цільової програми «Соціальний захист учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та внутрішньо переміщених осіб» на 2018 рік» (зі змінами)» (додається).

Міський голова А.Ю.Сілич