brend1

______2018 №___

м.Вугледар

Про затвердження передавального акту

Відповідно до рішення Вугледарської міської ради від 25.09.2018 №7/35-20 «Про реорганізацію Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня в Комунальне некомерційне підприємство «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради» керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити передавальний акт від Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня до Комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради» (додається).

1. Рішення Вугледарської міської ради від 25.09.2018 №7/35-20 «Про реорганізацію Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня в Комунальне некомерційне підприємство «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради» з контролю зняти.

Міський голова                                                                     А.Ю.Сілич

рішення міської ради

Передавальний акт

Лікувально-профілактичної установи

Центральна міська лікарня

05.12.2018 р.

Комісією з реорганізації Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня затвердженою рішенням Вугледарської міської ради від 25.09.2018 №7/35-20 у складі:

голови комісії - Корнієнко Петро Андрійович, головного лікаря Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня

членів комісії:

Цапенко Оксана Анатоліївна - головного бухгалтера Лікувально-профілактичної установи Центральної міської лікарні;

Ковтун Олена Павлівна - бухгалтера Лікувально-профілактичної установи Центральної міської лікарні;

Шкуратова Ольга Віталіївна - бухгалтера Лікувально-профілактичної установи Центральної міської лікарні;

Деньченко Ольга Олександрівна - завідувача господарством Лікувально-профілактичної установи Центральної міської лікарні;

Небилиця Ніна Володимирівна - головної медичної сестри Лікувально-профілактичної установи Центральної міської лікарні;

Мисник Світлана Віталіївна - депутата міської ради Вугледарської міської ради

складено цей акт про наступне:

1. Правонаступництво щодо майна, усіх прав та обов'язків Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня переходить правонаступнику з моменту державної реєстрації Комунального некомерційного підприємства "Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради", а саме:

Назва балансових рахунків

Первісна вартість

Знос

Залишкова вартість

1.

Основні засоби та інвестиційна нерухомість

17372128,4

9271089,4

2.

Інші необоротні матеріальні активи

1722778,46

759578,83

963199,63

3.

Капітальні інвенстиції

4.

Виробничі запаси

3141059,38

5.

Інші нефінасові активи

Всього

22235966,24

8860617,83

10234289,03

1. Разом із майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права володіння, користування та розпорядження об’єктами нефінансових активів, в тому числі  права  користування земельною  ділянкою,  на якій розташована Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня.
  2. Проведено організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, а саме:

3.1 Встановлено строк заявлення кредиторами своїх вимог до ЛПУ ЦМЛ -протягом 2 (двох ) місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо його реорганізації.

3.2 Проведено інвентаризацію майна ЛПУ ЦМЛ

Секретар міської ради                                                          В.В. Іваницький

Передавальний акт Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня складено Лікувально-профілактичною установою Центральна міська лікарня.

Головний лікар

Лікувально-профілактичної установи

Центральна міська лікарня -

голова комісії з реорганізації                                                      П.А. Корнієнко