brend1

м.Вугледар

Про створення Комунального некомерційного

підприємства «Лікувально-профілактична установа

Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради»

Відповідно до Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я» та «Методичних рекомендацій з питань перетворення закладів охорони здоров’я бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства», керуючись статтями 52-54, 56-59 Господарського кодексу України, статтями 104-108 Цивільного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити юридичну особу - Комунальне некомерційне підприємство «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради».
  2. Затвердити повне найменування юридичної особи - Комунальне некомерційне підприємство «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради», скорочена назва підприємства – КНП «ЛПУ ЦМЛ ВМР».
  3. Визначити юридичну адресу Комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради»: будинок 19, вулиця Молодіжна, місто Вугледар, Донецька область, 85670.
  4. Затвердити Статут Комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради» (додається).
  5. Провести державну реєстрацію новоствореного Комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради».
  6. Головному лікарю Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня (Корнієнко П.А.):

6.1. Після завершення процедури перетворення Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня в Комунальне некомерційне підприємство «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня  Вугледарської міської ради» надати документи на державну реєстрацію новоствореної юридичної особи.

6.2. Господарську діяльність до державної реєстрації Комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня  Вугледарської міської ради» здійснювати у відповідності до Статуту Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня.

1. Рішення міської ради від 23.03.2006/IV-37-10 «Об утверждении Устава лечебно-профилактического учреждения Центральная городская больница №1» вважати таким що втратило чинність з дня державної реєстрації Комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради».
  2. Координацію роботи за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Бочков).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг (Мисник).

Міський голова                                                                              А.Ю.Сілич