ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

__________2017 № ______

м.Вугледар

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення міста Вугледара» на 2018 рік», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52, частини шостої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд міської ради проект рішення «Про затвердження міської цільової програми «Забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення міста Вугледара» на 2018 рік» (додається).

Міський голова                                                                     А.Ю.Сілич