ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

18.10.2018                                      №

м. Вугледар

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про виконання рішення міської ради від 23.12.2016 №7/11-27 «Про затвердження бюджетних програм по головному розпоряднику коштів – виконавчому комітету Вугледарської міської ради» (зі змінами), керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Винести на розгляд міської ради проект рішення міської ради «Про виконання рішення міської ради від 23.12.2016 №7/11-27 «Про затвердження бюджетних програм по головному розпоряднику коштів – виконавчому комітету Вугледарської міської ради» (зі змінами) (додається).

Міський голова                                                                              А.Ю. Сілич

Нещодавно розміщене