ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______.2018                                            № ____

м.Вугледар

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про виконання рішення міської ради від 23.12.2016 № 7/11-28 «Про затвердження бюджетних програм по головному розпоряднику коштів – міському відділу освіти» (зі змінами)», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд міської ради проект рішення міської ради «Про виконання рішення міської ради від 23.12.2016 № 7/11-28 «Про затвердження бюджетних програм по головному розпоряднику коштів – міському відділу освіти» (зі змінами)» (додається).

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич