ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______________ 2018                №

м. Вугледар

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про виконання рішення міської ради від 23.12.2016 №7/11-29 «Про затвердження бюджетних програм по головному розпоряднику коштів – Вугледарському міському відділу культури і туризму» (зі змінами)», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Винести на розгляд міської ради проект рішення міської ради «Про виконання рішення міської ради від 23.12.2016 №7/11-29 «Про затвердження бюджетних програм по головному розпоряднику коштів – Вугледарському міському відділу культури і туризму» (зі змінами)», що додається.

Міський голова                                                                               А.Ю. Сілич