brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

2018                                                   №

м.Вугледар

У зв’язку з кадровими змінами, керуючись статтею 17, підпунктом 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до пункту 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 15.06.2016 № 155 «Про затвердження складу робочої групи для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами у місті Вугледар», виклавши склад робочої групи для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами у місті Вугледар у новій редакції (додається).

2. Рішення виконавчого комітету міської ради від 15.11.2017 № 397 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.06.2016 № 155 «Про затвердження складу робочої групи для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами у місті Вугледар» вважати таким, що втратило чинність.

Міський голова                                                                     А.Ю.Сілич

рішення виконавчого комітету міської ради

15.06.2016 № 155

(в редакції рішення виконавчого комітету міської ради ________)