ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

2018                                                           №

м.Вугледар

Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території  для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, 18»

З метою врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території  для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, 18», керуючись Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, статтею 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підпунктом 10 пункту «а» частини першої статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації «Детальний план території  для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, 18».

2. Датою проведення громадських слухань визначити 14 травня 2018 року о 11.00 годин в приміщенні залу засідань міської ради.

3. Координацію роботи за виконанням даного рішення покласти на відділ містобудування та архітектури Вугледарської міської ради (Радуль).

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Матвієнко Є.П.

Міський голова                                                                     А.Ю.Сілич