brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.2018

м.Вугледар

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до міської цільової Програми «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» на 2018 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 № 7/25-8»

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про внесення змін до міської цільової Програми «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» на 2018 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 № 7/25-8», керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд сесії міської ради проект рішення міської ради «Про внесення змін до міської цільової Програми «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» на 2018 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 № 7/25-8» (додається).

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток.doc)Додаток.doc