Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

                                                                                                                  ПРОЕКТ

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

______2018                                                №      

м. Вугледар

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.01.2017 №7/12-9 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у м. Вугледарі»

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.01.2017 №7/12-9 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у м. Вугледарі», керуючись пунктом 3 статті 91 Бюджетного Кодексу України, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Винести на розгляд сесії міської ради проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.01.2017 №7/12-9 «Про затвердження Порядку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування у м. Вугледарі» (додається).

Міський голова                                                                   А.Ю.Сілич