brend1

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

______________ 2018                         №

м. Вугледар

Про попередній розгляд проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Створення доступного джерела інформації для мешканців міста – LED-екран «Рухомий рядок» на 2018 рік», затвердженого 22.12.2017 №7/25-26»

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради ««Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Створення доступного джерела інформації для мешканців міста – LED-екран «Рухомий рядок» на 2018 рік», затвердженого 22.12.2017 №7/25-26» та керуючись пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Винести на розгляд міської ради проект рішення міської ради «Про затвердження міської цільової програми «Створення доступного джерела інформації для мешканців міста – LED-екран «Рухомий рядок» на 2018 рік», затвердженого 22.12.2017 №7/25-26» (додається).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич