р/н № 18150

2018 № 7/

м.Вугледар

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Згідно з планом діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Вугледарської міської ради на 2018 рік затвердженим рішення Вугледарської міської ради від 22.12.2017 № 7/25-48( зі змінами), керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно пункту 8.3 статті 8, пунктів 12.3,12.4 статті 12 Податкового Кодексу України (зі змінами), Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та пункту 24 частини першої статті 26, частин п’ятої, одинадцятої, дванадцятої статті 59, статті 69, частини першої статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на території Вугледарської міської ради:

ставки земельного податку згідно з додатком 1 (додається);

пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2 (додається).

2. Інші елементи податків (зокрема платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку) та відносини, що виникають у сфері справляння податків визначаються виключно Податковим кодексом України.

3. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

4. Відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики (Шиян) оприлюднити рішення в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський), з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Стешенко) та з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями (Шанін).

Міський голова                                                                             А.Ю. Сілич