Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

06.12.2017 №7/23-10

м. Вугледар

Про затвердження міської цільової програми «Фінансова підтримка на покриття збитковості комунальному підприємству «Тепломережа» Вугледарської міської ради» на 2017 рік

З метою забезпечення належної та безперебійної роботи комунального підприємства «Тепломережа» Вугледарської міської ради», керуючись статтею 67-2, статтею 91 Бюджетного кодексу України, пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити міську цільову програму «Фінансова підтримка на покриття збитковості комунальному підприємству «Тепломережа» Вугледарської міської ради» на 2017 рік (додається)

2. Визначити, що джерелом фінансування даної міської цільової програми являється міський бюджет в сумі 200,0 тис.грн.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Матвієнко Є.П., постійну комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Стешенко) та постійну комісію міської ради соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів, інвестиційної діяльності та децентралізації (Войцеховський).

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

                                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                               рішення міської ради

                                                                               06.12.2017 №7/23-10

Міська цільова програма

«Фінансова підтримка на покриття збитковості комунальному підприємству «Тепломережа» Вугледарської міської ради» на 2017 рік

1. Визначення проблеми, на розв’язання якої направлена програма

Діяльністю комунального підприємства «Тепломережа» Вугледарської міської ради» є виробництво теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії та надання послуги з централізованого опалення. КП «Тепломережа» Вугледарської міської ради» - це єдина організація, яка забезпечує (в тому числі виробляє, транспортує та постачає) тепловою енергією житловий багатоповерховий сектор та об'єкти соціально-культурної і побутової сфери, що розташовані на території міста. На балансі підприємства знаходяться: газова котельня потужністю 80 Гкал/год, на якій в якості палива використовується природний газ.

Опалювальний період 2017-2018 років в місті розпочато 17.10.2017 року.

Кредиторська заборгованість за спожитий природний газ перед «НАК «Нафтогаз України» на 01.11.2017 року становить 39 105,1 тис. грн. Дебіторська заборгованість на 01.11.2017 року становить 16 232,5 тис. грн. на теперішній час підприємство збиткове, це пов’язано з тим, що НКРЕКП до розрахунку тарифів бере мінімальну вартість природного газу, яка склалась на ринку природного газу, а підприємства укладають договори за постачальниками за більш високою ціною. Також треба зазначити, що дебіторська заборгованість не покриває кредиторську.

Підприємством було направлено на підписання графік погашення заборгованості за спожитий природний газ за договорами НАК «Нафтогаз України» згідно якого підприємство зобов’язане протягом 5 років щомісячно сплачувати НАК «Нафтогаз України» 369,9 тис. грн.

         Окрім цього, підприємство зобов’язано щомісячно, згідно укладених договорів, сплачувати обов’язкові платежі за споживання та транспортування газу, електричної енергії, води та здійснювати своєчасну виплату заробітної плати та відрахування на неї.

Для забезпечення сталої роботи підприємства, дотримання графіку погашення кредиторської заборгованості за спожитий природний газ необхідно виділення коштів з місцевого бюджету на фінансову підтримку підприємства з метою погашення заборгованості за спожитий природний газ та дотримання графіку погашення заборгованості перед НАК «Нафтогаз України».

         Підприємство не в змозі своєчасно та в повному обсязі розраховуватися за отриманий природний газ та здійснювати оплату за іншими обов’язковими платежами.

Законодавчою базою виконання програми є:

         Бюджетний Кодекс України;

         Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

         Закон України «Про житлово-комунальні послуги»;

         Закон України «Про теплопостачання».

 

2. Мета Програми

Метою цієї Програми є:

         покриття збитковості підприємства в частині оплати заборгованості за спожитий природний газ відповідно до підписаного графіку.

3. Основні шляхи і способи розв’язання проблеми

Основні шляхи розв’язання проблеми полягають у забезпеченні належної та безперебійної роботи комунального підприємства «Тепломережа» Вугледарської міської ради».

4. Завдання, заходи і строки виконання програми

Основними завданнями програми є:

покриття збитковості підприємства в частині оплати заборгованості за спожитий природний газ відповідно до підписаного графіку.

Строки виконання програми – 2017 рік.

5. Очікувані результати

Загальний обсяг видатків по програмі становить 200,0 тис.грн.

6. Обсяги та джерела фінансування програми

Фінансування програми буде здійснюватися в межах бюджетних призначень міського бюджету.

Протягом року обсяг фінансування програми за рахунок надходжень бюджету міста може змінюватися відповідно до рішень міської ради про внесення змін до бюджету міста.

Головним розпорядником бюджетних коштів за цією Програмою є виконавчий комітет Вугледарської міської ради.

Виконавець Програми та одержувач бюджетних коштів - комунальне підприємство «Тепломережа» Вугледарської міської ради».

7. Контроль за реалізацією програми

        

         Безпосередній контроль за реалізацією програми здійснює перший заступник міського голови та постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин.

Координація роботи з виконання заходів програми покладається на відділ житлово-комунального господарства та екології міської ради.

Після закінчення встановленого строку виконання програми відділ житлово-комунального господарства та екології міської ради складає інформацію про результати виконання програми і подає її на розгляд міської ради у місячний термін після закінчення встановленого строку її виконання.

Секретар міської ради                                                          В.В. Іваницький

Міську цільову програму «Фінансова підтримка на покриття збитковості комунальному підприємству «Тепломережа» Вугледарської міської ради» на 2017 рік підготовлена відділом житлово-комунального господарства та екології

Начальник відділу житлово-

комунального господарства та екології                              Ю.А. Мілокостова