Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

06.12.2017 №7/23-11

м.Вугледар

Про внесення змін до рішення міської ради від 17.03.2017 № 7/14-6 «Про затвердження міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» на 2017 рік»

З метою приведення містобудівної документації у відповідність із вимогами діючого законодавства у сфері містобудівної документації, будівельних норм, державних стандартів та правил, а також отримання технічної документації на об’єкт нерухомого майна - адміністративну будівлю, яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул.Трифонова, 38а, зменшення заборгованості населення за послуги водопостачання та водовідведення, впорядкування розрахунків підприємства з водопостачальною організацією за спожиту питну воду, враховуючи лист комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» від 02.11.2017 №555, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26, частини 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступні зміни до рішення міської ради від 17.03.2017 № 7/14-6 «Про затвердження міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» на 2017 рік»:

1.1. В пункті 2 рішення цифру «644,1» замінити на цифру «1105,2»;

1.2. У главі 1 міської цільової програми «Збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради» на 2017 рік (далі-Програма):

1.2.1. Після абзацу сьомого доповнити новими абзацами такого змісту:

«На теперішній час є необхідність розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки території очисних споруд м.Вугледара. Але в свою чергу для цього потрібно виконати розробку детального плану території очисних споруд м.Вугледара, це надасть можливість визначення вихідних даних для відведення земельної ділянки. Загальна вартість реалізації заходу становить – 90,0 тис. грн.

З метою приведення містобудівної документації у відповідність із вимогами діючого законодавства у сфері містобудівної документації, будівельних норм, державних стандартів та правил, а також отримання технічної документації на об’єкт нерухомого майна – адміністративну будівлю, за адресою: м.Вугледар, вул.Трифонова, буд.38 а виникла необхідність з виготовлення технічного паспорту. Загальна вартість реалізації заходу становить – 11,1 тис. грн.

З метою зменшення заборгованості населення за послуги водопостачання та водовідведення шляхом відключення боржників від каналізації виникла необхідність в придбанні спеціального обладнання. Загальна вартість реалізації заходу становить – 160,0 тис. грн.

З метою зменшення заборгованості комунального підприємства «Водоканал» Вугледарської міської ради»» за спожиту питну воду КП «Компанія «Вода Донбасу» необхідно 200,0 тис. грн.»

1.2.2. У зв’язку з чим абзац восьмий вважати абзацом дванадцятим.

1.3. Главу 2 Програми доповнити новими пунктами:

«7) розробка детального плану території очисних споруд м.Вугледара;

8) виготовлення технічного паспорту на об’єкт нерухомого майна – адміністративну будівлю за адресою: м.Вугледар, вул.Трифонова, буд.38 а;

9) придбання обладнання з відключення боржників від каналізації;

10) погашення заборгованості за поставлену питну воду КП «Компанія «Вода Донбасу».»

1.4. Главу 3 Програми після слів «Компанія «Вода Донбасу» доповнити наступними словами:

«розробка детального плану території очисних споруд м.Вугледара, виготовлення технічного паспорту на об’єкт нерухомого майна – адміністративну будівлю за адресою: м. Вугледар, вул. Трифонова, буд.38 а, придбання обладнання з відключення боржників від каналізації, погашення заборгованості за поставлену питну воду КП «Компанія «Вода Донбасу».»

1.5. У главі 5 Програми:

1.5.1. Додати абзаци восьмий, дев’ятий, десятий та одинадцятий наступного змісту:

«-розробка детального плану території очисних споруд м.Вугледара;

- виготовлення технічного паспорту на об’єкт нерухомого майна – адміністративну будівлю за адресою: м.Вугледар, вул.Трифонова, буд.38 а;

- придбання обладнання з відключення боржників від каналізації

- погашення заборгованості за поставлену питну воду КП «Компанія «Вода Донбасу».»

         1.5.2 У зв’язку з чим абзац восьмий вважати абзацом дванадцятим.

1.6. В абзаці першому глави 5 та абзаці другому глави 6 Програми цифру «644,1» замінити на цифру «1105,2».

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич