Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

26.12.2017                                            № 514

м. Вугледар

Про взяття на соціальний квартирний облік ххх

Розглянувши заяву ххх від 20.12.2017 та надані документи, враховуючи пропозицію оцінної комісії з визначення вартості майна громадян, які бажають стати на соціальний квартирний облік, перебувають на такому обліку та користуються соціальним житлом, керуючись рішенням міської ради від 18.12.2017 № 7/24-5 «Про створення житлового фонду соціального призначення», статтею 13 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», Постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 року № 682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», статтею 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пунктом 2 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Взяти на соціальний квартирний облік ххх, ххх року народження, як дитину, що позбавлена батьківського піклування, яка проживає за адресою: м.Вугледар, вул.13 Десантників, буд.№ хх, в зв’язку з відсутністю житлової площі на пільгову позачергову чергу, яка не забезпечена житлом та включити її до списку позачергового забезпечення житловою площею, складом сім’ї 2 особи включаючи:

         ххха, ххх р.н. – заявник,

         ххх - сина

та зареєструвати в книзі обліку за № 1.

2. Головному спеціалісту відділу житлово-комунального господарства та екології Фоменко Н.В. оформити квартирно-облікову справу на ххх.

3. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства та екології (Мілокостова).

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич

Нещодавно розміщене