Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

26.12.2017                                           № 517

м. Вугледар

Про укладання договору найму соціального житла з ххх

Розглянувши заяву ххх від 22.12.2017 про укладання договору найму соціального житла на однокімнатну квартиру № хх в буд.№ ххх по вул.Трифонова із житлового фонду соціального призначення, витяг з протоколу від 22.12.2017 № 1 наглядової ради у сфері розподілу соціального житла, керуючись рішенням міської ради від 18.12.2017 № 7/24-5 «Про створення житлового фонду соціального призначення», статтею 9, 20, 22 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», пунктом 2 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

          1. Виконавчому комітету міської ради в особі міського голови Сілича А.Ю. укласти договір найму соціального житла з ххх протягом 30 календарних днів з дати прийняття цього рішення на квартиру із житлового фонду соціального призначення за адресою: м.Вугледар, вул.Трифонова, буд.№ хх, кв.№ хх, житловою площею ххх м 2, який перебуває на обліку позачергового отримання соціального житла, як дитина, що позбавлена батьківського піклування, складом сім’ї одна особа.

2. Координацію роботи за виконанням даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства та екології (Мілокостова).

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

Нещодавно розміщене