Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

26.12.2017                                            № 518

м. Вугледар

Про прийняття на квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради ххх

Розглянувши заяву ххх та надані документи, враховуючи пропозицію громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради, керуючись статтею 39 Житлового Кодексу Української РСР, пунктами 13, 46 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов та надання їм жилих приміщень в Україні», пунктом 2 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

         1. Прийняти ххх, хх року народження на квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради, як дитину, що позбавлена батьківського піклування, проживає за адресою: м.ххх, вул.хх, буд.№ хх, навчається в 9 класі ххх спеціальної школи-інтернаті № х, в зв’язку з відсутністю житлової площі на пільгову позачергову чергу, складом сім’ї 1 особа та зареєструвати в книзі обліку за № 667.

2. Головному спеціалісту відділу житлово-комунального господарства та екології Фоменко Н.В. оформити квартирно-облікову справу на ххх.

3. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ житлово-комунального господарства та екології (Мілокостова).

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич

Нещодавно розміщене