Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Gerb

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.06.2018                                             № 296

м. Вугледар

Про надання дозволу неповнолітній ххх, ххх року народження, на продаж 1/2 частки спеціалізованого причіпу марки хх, моделі хх, 2005 року випуску, номер шасі хх, за згодою матері

         Розглянувши заяву неповнолітньої ххх ххх року народження, про надання дозволу на продаж 1/2 спеціалізованого причіпу марки хх, моделі хх, 2005 року випуску, номер шасі ххх, за згодою матері - ххх, та витяг з протоколу комісії з питань захисту прав дітей від 19.06.2018 року встановлено, що після померлого батька - ххх(свідоцтво про смерть серія I-HO № ххх від ххх), дитина успадкувала ½ частку спеціалізованого причіпу.

         Згідно з викладеним, виходячи з інтересів дитини, відповідно до статті 17 Закону України “Про охорону дитинства”, статей 176, 177 Сімейного кодексу України, статей 32, 71, 242 Цивільного кодексу України, керуючись підпунктом 4 пункту “б” частини 1 статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради


ВИРІШИВ:

         1. Надати дозвіл ххх, хххроку народження, на продаж 1/2 спеціалізованого причіпу марки хх, моделі хх, 2005 року випуску, номер шасі ххх, за згодою матері - ххх.

  • Зобов’язати законного представника (мати) - ххх, зарахувати кошти, отримані від продажу належної дитині ½ частки причіпу, на банківський рахунок, відкритий на ім’я неповнолітньої дитини ххх, ххх року народження.
  • Зобов’язати ххх надати у двомісячний термін до служби у справах дітей Вугледарської міської ради копію документа, що підтверджує зарахування коштів на особовий банківський рахунок неповнолітньої дитини ххх, ххх року народження.
  • Попередити ххх про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту майнових прав неповнолітньої дитини.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В.

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич