brend1

Вугледарська міська рада оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Вугледарській міській раді.

До ініціативної групи будуть включені представники діючої Громадської ради при Вугледарській міській раді, інститутів громадянського суспільства, які не представлені в Громадській раді, та міської ради.

Представники інститутів громадянського суспільства мають змогу надати кандидатури до складу ініціативної групи до 09 лютого 2018 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із обов’язковим зазначенням П.І.Б., інституту громадянського суспільства, посади в інституті громадянського суспільства, контактних даних (телефон та електронна адреса).

Телефон для довідок: 06 273 6 32 19, відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики Вугледарської міської ради.

Зазначаємо, що всі офіційні інформаційні повідомлення, рішення щодо роботи ініціативної групи, установчих зборів та роботи Громадської ради при Вугледарській міській раді будуть розміщені на офіційному сайті Вугледарської міської ради в розділі Громадянське суспільство - Громадська рада та доступні за посиланням:

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики

Вугледарської міської ради