ОГОЛОШЕННЯ

Вугледарська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та екології з 01.02.2018 року по 02.03.2018 року

Основні вимоги до кандидатів:

Громадянство України

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (економічна)

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Досконале володіння українською мовою.

Впевнене володіння комп’ютером.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до організаційного відділу Вугледарської міської ради: вул.30-річчя Перемоги, 16, кабінет № 17

тел.: 6-34-68