brend1

ОГОЛОШЕННЯ

Вугледарська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу економіки, стратегії розвитку та інвестицій з 01.02.2018 року по 02.03.2018 року включно.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (економічна).

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Досконале володіння українською мовою.

Впевнене володіння комп’ютером.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до організаційного відділу виконкому Вугледарської міської ради: вул.30-річчя Перемоги, 16, кабінет № 17,

тел.: 6-34-68