brend1

ЗАПРОШЕННЯ ЩОДО ОЗДОРОВЛЕННЯ

ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ У 2019 РОЦІ

З метою організації роботи щодо оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році, відділ у справах сім’ї та молоді Вугледарської міської ради запрошує батьків дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, віком від 7 до 18 років для подання відповідної заяви для постановки на чергу.

При зверненні до відділу необхідно надати оригінали наступних документів:

• паспорт одного з батьків або законного представника дитини;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • посвідчення, яке підтверджує статус дитини.

Відділ у справах сім’ї та молоді Вугледарської міської ради знаходиться за адресою: м.Вугледар, вул. 30р. Перемоги, 16 каб. №25 (2 поверх). Більш детальна інформація за тел. 6-50-91.

Додатково повідомляємо, що з 22.03.2019 року функція з формування та реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей будуть передані від відділу у справах сім’ї та молоді Вугледарської міської ради до Вугледарського міського управління соціального захисту населення.

Управління розташоване за адресою: м. Вугледар, вул. 30р. Премоги, 16 (будівля виконавчого комітету міської ради) 6-50-74.

ОЗДОРОВЛЕННЯ

ДІТЕЙ У «МІЖНАРОДНОМУ ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ «АРТЕК» ТА «УКРАЇНСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ «МОЛОДА ГВАРДІЯ»

НЕЗАБАРОМ РОЗПОЧНЕТЬСЯ

Відділ у справах сім’ї та молоді Вугледарської міської ради повідомляє, що з кінця лютого поточного року розпочинається перша зміна у «Міжнародному дитячому центрі «Артек» та «Українському дитячому центрі «Молода гвардія» для наступних категорій дітей віком від 7 до 18 років:

• діти сироти;
  • діти, позбавленим батьківського піклування;
  • діти з інвалідністю, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);
  • діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів. А також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції
  • діти, один з батьків, яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
  • діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення;
  • рідним дітям батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;
  • діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
  • діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
  • діти із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
  • діти з багатодітних сімей.

Запрошуємо звертатися до відділу у справах сім’ї та молоді Вугледарскої міської ради, що знаходиться за адресою: м. Вугледар, вул.. 30р. Перемоги, 16. каб 25. Більш детальна інформація за тел.. 6-50-91.