brend1

З метою створення сприятливих умов для видання і розповсюдження вітчизняної книговидавничої продукції і вдосконалення системи книгорозповсюдження в області департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації здійснює заходи щодо підтримки вітчизняного книговидання, видання творів місцевих авторів.

Заявки приймаються як від самих авторів, так і від органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, творчих об’єднань тощо.

Макет разом з заявкою, кошторисом, рецензією або відгуком направляються у паперовому та електронному вигляді на адресу департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) з позначкою “Підтримка книговидання”.

В заявці має бути зазначено призвіще, ім’я, по-батькові автора (авторів), укладача (укладачів), представника юридичної особи, контактний телефон і адреса місцезнаходження юридичної особи, актуальність видання, його значення.

Комісія з питань сприяння розвитку вітчизнаного книговидння та книгорозповсюдження в Донецькій області розглядатиме пропозиції, що надійдуть до 30 травня поточного року та прийматиме відповідне рішення. Заявки, що надійдуть після 30 травня, будуть розглядатися у наступному році.

До Плану замовлення включаються видання, що висвітлюють актуальні теми в контексті історії регіону, сприяють розвитку культури, освіти і науки, зміцненню науково - технічного і інвестиційного потенціалу держави, інтеграції України до європейського та світового співтовариства, вихованню підростаючого покоління, задовольняють читацький попит, відповідно до даних провідних бібліотек регіону, видання для дітей та юнацтва, видання національно- патріотичного спрямування, музична література, довідкові та інформаційні видання (енциклопедії, словники тощо). Також включаються презентаційні видання та приурочені до відзначення знаменних, пам’ятних дат, до ювілеїв видатних постатей Донеччини, іміджеві видання, книги - переможці всеукраїнських та обласних літературних конкурсів.