brend1

20 липня 2016 року о 16.00 в залі засідань Вугледарської міської ради відбудеться круглий стіл на тему "Про стан забезпечення організаційних умов для участі громадськості у формуванні та реалізації політики і здійснення контролю за діяльністю органів влади та місцевого самоврядування".

Ініціатор слухань – Громадська рада при Вугледарській міській раді.

До участі у круглому столі запрошуються депутати міської ради, посадові особи місцевого самоврядування та місцевих виконавчих органів державної влади, представники громадських інституцій міста.

За порядком денним пропонується обговорити наступне коло питань:

1.Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки.

2.Про стан забезпечення організаційних умов для участі громадськості у формуванні та реалізації політики в місті Вугледарі.

3.Про здійснення контролю громадою за діяльністю органів влади та місцевого самоврядування в місті Вугледарі.

Запрошуємо до участі у круглому столі.