brend1

densamowrad

06 Z Dnem Zbrojnyh Syl Ukrayiny

03 грудня 2018 року в сесійній залі міської ради відбулася розширена апаратна нарада при міському голові. За порядком денним розглянуто питання стану виконання міських програм за напрямками діяльності, зокрема, стану виконання основних програм в житлово– комунальній, соціальній сферах міста, реалізація інвестиційних проектів, стану роботи з питання введення електронного документообігу в роботу виконавчих органів міської ради тощо.

На апаратній нараді також було заслухано інформацію щодо особливостей правового режиму на території міста у зв’язку з введенням військового стану. Зокрема, заступник командира військового угруповання, що був запрошений до участі в нараді, окреслив основні моменти, пов’язані із військовим станом, які торкатимуться, перш за все, військовослужбовців. Що стосується цивільного населення, то на життя мешканців практично це не впливатиме.

Начальник міського відділення поліції Сергій Павленко ознайомив присутніх з оперативною ситуацією та останніми напрацюваннями в сфері безпеки, зазначивши, що поліція працюватиме у звичному для громадян форматі. Посилений режим несення служби передбачає, перш за все, збільшення кількості патрулів, в тому числі мобільних, а також посилення контролю за безпекою основних підприємств життєзабезпечення міста, проведення профілактичних заходів, оперативне виявлення осіб, які можуть загрожувати публічній безпеці. Очільник поліції закликав громаду зберігати спокій і не піддаватися пліткам та фейковій інформації, а також надав відповіді на питання учасників апаратної наради.

Закриваючи апаратну нараду міський голова Андрій Сілич надав доручення щодо подальшого конролю за ходом виконання всіх, заходів, передбачених за програмами в цьому році, а також побажав всім конструктивної співпраці.

03 01

03 02

03 03

03 04

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 01 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно, головною метою якого є звернути увагу суспільства на цю проблему.

30 01

30 02