Щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування.

Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила перший Закон України про місцеве самоврядування. А в цьому році виповнилося 20 років з дня прийняття діючого Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» - основного Закону, за яким живе і працює наше місто.

Від усієї душі дякую всій територіальній громаді, підприємствам, установам, організаціям, громадському сектору, кожному мешканцю Вугледара за підтримку і порозуміння, співробітництво з вирішення проблемних питань, креативні ідеї щодо розвитку громади.

Наші вітання і суміжним сільським громадам за спільну роботу в рамках створення Вугледарської об’єднаної територіальної громади.

Бажаю всім і кожному міцного здоров’я, натхненної праці, суспільної злагоди, фінансової спроможності, консолідації зусиль в пошуку шляхів вирішення проблемних питань місцевого розвитку.

Миру! Віри! Надії! Любові!

Зі святом!

Міський голова                                                           Андрій Сілич

z ukrainoy v serdtsi

В рамках реалізації проекту з підвищення зацікавленості в питаннях євроінтеграції 28 листопада у Вугледарі відбувся Круглий стіл – Скайп міст, організований благодійною організацією «Горєніє» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини через Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні. Під час заходу було обговорено досвід і кращі практики підтримки реформ, які мають відношення до Угоди про асоціацію, висвітлення реформ, пов’язаних з євроінтеграцією на місцевому рівні тощо.

01 02

24 листопада 2017 року міський голова Сілич А.Ю. звітував перед територіальної громадою м. Вугледара.

Повний текст звіту доступний розміщено в розділі «Міській голова – Звіти» або за посиланням:

01 01

21 01

10 листопада 2017 року в залі засідань Вугледарської міської ради пройшов семінар-тренінг з практичного написання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Організатором проекту виступив Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування. Тренінг провела Вікторія Аксенченко - начальник відділу підтримки розвитку соціальної сфери та інфраструктури територій Донецького обласного департаменту економіки.

Більше 20-ти представників відділів економіки населених пунктів Донецької області вчилися на практиці аналізувати проекти, надані на розгляд регіональної комісії для узгодження перед поданням до ДФРР.

10 02