brend1

1 960x540

30 вересня в нашій країні відзначається День усиновлення.

Дозвольте від усієї душі привітати усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів - всіх тих мешканців нашого міста, хто в цей нелегкий час взяв на себе відповідальну і важливу місію виховання дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Низький вам уклін за активну громадянську позицію, небайдужість до чужої біди та любов до дитини. Вірю, що кожна дитина стане для вас рідною та буде зігріта вашою ніжністю, сердечним теплом, увагою та любов’ю, а вам нагородою будуть щасливі очі і весела усмішка ваших дітей.

Щиро зичу вам здоров’я, благополуччя, оптимізму, процвітання і щасливої долі вашим дітям. Ми пишаємося вами. Із святом вас!

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич

familypic

Вугледарська міська виборча комісія Донецької області

м.Вугледар

18 год. 00 хв.

21 вересня 2018 року                                                       № 5

Про визнання депутатів Вугледарської міської ради обраними

на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року

25 жовтня 2015 року відбулись чергові вибори депутатів Вугледарської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі в межах територіального виборчих округів.

Відповідно до статті 85 Закону України «Про місцеві вибори», Вугледарська міська виборча комісія Донецької області вирішує:

1. Визнати обраним депутатом Вугледарської міської ради Буряка Марка Олександровича від Вугледарської міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»
  2. Проінформувати Вугледарську міську раду на пленарному засіданні про визнання Буряка Марка Олександровича обраним депутатом наступним за черговістю кандидата у виборчому списку Вугледарської міської організації Політичної партії «Наш Край».
  1. Це рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради та на стенді офіційних матеріалів Вугледарської міської виборчої комісії Донецької області.

Голова Вугледарської міської

виборчої комісії Донецької області                                                          Л.В.Пробст

МП

Нещодавно розміщене