brend1

15 01

З 8 по 11 лютого 2019 року у м. Дніпро в Школі української культури та мистецтва відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс професійного  музичного мистецтва «Чарівний камертон». В конкурсі брали участь виконавці на різноманітних інструментах, вокалісти, композитори з багатьох  міст України.

Прослуховування та оцінювання конкурсних програм здійснювало журі у складі провідних музикознавців, високопрофесійних  викладачів, музично - громадських діячів України.

9 лютого на конкурсі виступили учні школи мистецтв м. Вугледара. В номінації солісти – інструменталісти: Горбунов Святослав та Чертова Вікторія. У складі ансамблю «Співзвуччя» - Гарькавенко Варвара, Гарькавенко Микола, Гарькавенко Христина, Горбунов Святослав, Іванова Мілана, Крестьянов Гліб, Побізінський Олександр, Чертова Вікторія, Шеліпов Олександр, Шеліпов Тихон, викладач Лариса Березіна, концертмейстер Оксана Соловйова.

За підсумками конкурсу юні дарування Вугледара здобули низку перемог: Горбунов Святослав – Лауреат І ступеня, Чертова Вікторія– Лауреат ІІ ступеня, ансамбль «Співзвуччя» – Лауреат ІІ ступеня.

Вітаємо з перемогою, бажаємо подальших успіхів в досягненні нових творчих вершин!

12 01

12 02

04.02.2019 Вугледарська міська рада в особі Вугледарського міського голови Андрія Сілича підписала Декларацію про наміри щодо модернізації Центру надання адміністративних послуг, як учасник 2 Раунду Фази впровадження «Напрямку з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Програма фінансується Європейським Союзом та його країнами –членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та реалізується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida).

07 01

kruti

29 січня 2019 року відбудуться громадські обговорення проекту Плану перспективного розвитку інфраструктури міста на 2019 - 2021 роки.

Докладніша інформація за посиланням http://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/anonsy-podii/7584-anons-gromadski-obgovorennya-2