З метою обговорення питань щодо подальшої взаємодії в рамках Форуму місцевого розвитку територіальних громад, які віднесені до складу Вугледарської ОТГ, реалізації нових громадських ініціатив, в тому числі, у Вугледарі та суміжних сільських громадах за підтримки програми ПРООН, напрацювання консолідованої позиції, 13.02.2018 відбулося розширине засідання Робочої групи з безпеки.

Учасники засідання обговорилии низку питань, що стосуються громадської безпеки, інших проблемних питань, які можуть бути вирішені в межах співробітництва територіальних громад, а також за підтримки міжнародної технічної допомоги. Також відбувся обмін думками щодо напрацювання єдиної бази проблем та загального кейсу ідей щодо їх вирішення.

26 01

29 січня - 100-річчя битви під Крутами

22 січня, біля пам’ятника Шевченку Т.Г., відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України. Урочистості відкрив Гімн України. З вітальним словом до учасників мітингу «Україна є, була і буде!» звернувся міський голова Сілич А.Ю. До підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю поклали квіти представники делегацій органів місцевого самоврядування на чолі з міським головою і секретарем Вугледарської міської ради, вугільних підприємств міста на чолі із заступниками директорів підприємств, громадської організації «Союз ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів)» на чолі з головою Геращенком В.Л., представники бюджетних установ і закладів, комунальних підприємств на чолі з їх керівниками, представники учнівської молоді, громадськості.

Крім низки тематичних заходів, які пройшли у закладах культури і закладах освіти з нагоди Дня Соборності України, учнівська молодь міста підготувала до свята відеовітання та провела учнівський флешмоб «Україна єдина!» (http://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/pro-misto/video).

22 01

22 02

22 03

Вугледар разом ще з п’ятьма містами Донецької області долучився до проекту Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну».

Сьогодні міський голова Сілич А.Ю. мав нагоду поспілкуватися з представниками Фундації та обговорити цілі та завдання нового проекту «Культурний Майнінг - Зміни в країні починаються з людей!», саме якому молоді, амбітні та ініціативні мешканці, які прагнуть зробити своє місто кращим, матимуть можливість придумати ідею та отримати грант на реалізацію власного проекту у сфері урбаністики, культури чи громадського сектору.

Представники Фундації провели також зустріч з активною молоддю на базі Молодіжного центру «МІКС» та обговорили можливості щодо навчання та спілкування в рамках проекту, реалізації власних ідей на користь місту.

16 01

16 02

Від імені Вугледарської міської ради, від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був насичений багатьма подіями. Все було в цьому році: досягнення і негаразди, яскраві перемоги і сумні події, реалізація найсміливіших проектів і нові завдання. І безумовно це був рік пошуку нових шляхів вирішення завдань місцевого розвитку, набуття нового досвіду, багатьох цікавих зустрічей.

Всі разом ми наполегливо працювали на тим, щоб наше місто ставало кращим, сучаснішим і красивішим. Дякую за спільну працю і порозуміння, терпіння і підтримку.

З роком прийдешнім ми пов’язуємо свої найзаповітніші мрії, бажання та очікування. Отже, від усієї душі бажаю кожному мешканцю нашого міста, кожній родині, всій громаді у новому році досягти поставленої мети, втілити найсміливіші ідеї, реалізувати заповітніші бажання.

Віри всім у краще майбуття. Надії на свої сили. Любові на довгі роки. Миру рідній землі. І безумовно міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та благополуччя.

Міський голова                                                                    Андрій Сілич

ng

Нещодавно розміщене