16 01

16 05

16 04

03 04

Від імені Вугледарської міської ради, від себе особисто щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників освіти!

Впевнений, що для кожного, хто обирає педагогічний фах за покликом серця, - це не просто улюблена робота, це спосіб життя. А ще - це величезна відповідальність перед тими, кого навчаєш чи виховуєш, а головне - перед самим собою, бо кожного дня треба доводити своє високе і почесне право - бути учителем.

Низький уклін вам за витримку і безмежне терпіння, віддане служіння улюбленій справі і вчительський талант, мудрість і високий професіоналізм.

Бажаємо вам, дорогі педагоги, вчителі, вихователі, наставники, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, життєвої енергії, натхнення, щастя і благополуччя.

З повагою

Міський голова                                                                     А. Сілич

den vchitelja

30 вересня відзначається День усиновлення. У зв’язку з цим дозвольте від усієї душі привітати усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів – всіх тих мешканців нашого міста, хто в цей нелегкий час взяв на себе відповідальну і важливу місію виховання дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Хочеться висловити слова вдячності всім, небайдужим до дитячої долі людям з великим і чуйним серцем, за їхню безкорисливу любов до дітей.

Нехай у Ваших домівках завжди буде затишно, мирно і заможно, нехай вас та ваших дітей оминуть хвороби, втрати і негаразди, а в душах завжди живуть три велики почутті - Віра, Надія й Любов!

Зі святом вас!

З великою повагою

Міський голова                                                       А.Ю. Сілич

До Дня усиновл

Нагадаємо, що Вугледарська міська рада є підписантом Угоди мерів, котра залучає місцеві органи влади до управління процесами сталого енергетичного розвитку та захисту клімату, та грунтується на добровільних зобов’язаннях міст - учасників Угоди досягти або перевищити у ділянках енергетики та клімату наступні цілі: на 30% зменшення споживання енергоресурсів (за рахунок підвищення енергоефективності та усунення втрат енергії), на 30% збільшення частки відновлюваних джерел енергії в енергобалансі міста, на 30% скорочення викидів CO2 .

Останнім часом у Вугледарі здійснено низку заходів, спрямованих на вдосконалення міської енергетичної політики, зниження енергозатрат у бюджетній сфері, покращення загального комфорту та безпеки громадян та впровадження заходів Плану Сталого енергетичного розвитку міста Вугледара. Місто поступово, але впевнено, крок за кроком, виконує поставлені завдання, одним із котрих є проведення Днів сталої енергії.

Отже, з 25 по 29 вересня поточного року у Вугледарі пройде Європейський тиждень – Дні сталої енергії, протягом якого відбудеться низка різноманітних тематичних заходів, учасники яких будуть відзначені призами. Серед навчальних закладів міста буде розіграно Головний приз.

Урочисте відкриття Днів сталої енергії під девізом «Чиста енергія-чисте майбутнє» відбулося 25 вересня 2017 року. Захід, організований Вугледарською міською радою за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України», відбувся у міській дитячій бібліотеці. Його учасників привітав заступник міського голови Савін О.Є., який зокрема відзначив: «Якщо ми хочемо бути незалежними, то на такі речі як енергозбереження треба звертати особливу увагу. Підвищення енергоефективності всіх галузей життя міста – безальтернативна вимога сьогодення для міської влади». В рамках урочистого заходу учасники мали змогу ознайомитися з тематичною відеопрезентацією, оглянути тематичну літературу, переглянути мультиплікаційний фільм «Добре світло».

Проведення Європейського тижня сталої енергії задумано Європейською Комісією, як засіб своєрідної кількаденної «мобілізації», щоб усім разом замислитися над ощадливим використанням всіх видів енергоресурсів в місті, регіоні, країні та світі. Сподіваємося, що і в місті Вугледарі Дні сталої енергії стануть традиційними.

Дні