20 квітня 2018 міський голова Сілич А.Ю. від імені Вугледарської міської ради, себе особисто привітав та відзначив подяками учнів загальноосвітньої школи №2 міста Вугледара Шевченко Віктора та Забкова Данила за пильність, небайдужість, уважність та обачність при виявленні вибухонебезпечного предмету та попередження виникнення надзвичайної ситуації.

Віктор і Данила, граючись на полі, побачили, що над землею стирчіть підозрілий предмет. Хлопці негайно розповіли про це вчителю, а вчитель вже викликала поліцію.

Міна калібром 50 мм пролежала на тому місці більше 70 років, та, за висновками вибухотехніків, знаходилася у бойовому стані і у будь-який час могла вибухнути.

Довкілля

DSC6609

27 березня 2018 року відбулася розширена апаратна нарада при міському голові. Під час наради були розглянуті питання щодо Програм житлово-комунального господарства, які заплановані на 2018 рік у місті Вугледарі, щодо інвестиційних проектів, які заплановані для реалізації у місті на 2018 рік та щодо ходу реалізації проектів та Програм в соціальній сфері у 2018 році.

За підсумками наради міський голова Сілич А.Ю. надав відповідні протокольні доручення.