Installing Joomla

logo

rekvizit1

14 серпня 2018 року Олександр Куць здійснив робочу поїздку до міста Вугледара, під час якої очільник області відвідав державне підприємство «Шахту імені М.С. Сургая», де ввели в експлуатацію 19 східну лаву пласту С11 потужністю 1,67 метрів. Вітаючи гірників із запуском в роботу нової лави, Олександр Куць побажав подальшої плідної роботи на благо держави.

Також, під час перебування у місті, голова Донецької ОДА, керівник обласної ВЦА ознайомився із станом реалізації інфраструктурних проектів.

Особливу увагу було приділено огляду Вугледарського навчально - виховного комплексу «МРІЯ» (загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад), де триває комплекс робіт з реконструкції закладу. Під час спілкування з підрядниками та адміністрацією школи, очільник області особливо наголосив на необхідності прискорення темпів внутрішніх робіт, додержання термінів їх завершення до початку нового навчального року.

За підсумками відвідання ще одного інфраструктурного об’єкту – очисних споруд міста Вугледара, - Олександр Куць окреслив терміни закінчення робіт з реконструкції першої черги - середина жовтня поточного року.

14-01

14-02

 

14-03

10 серпня 2018 року, в рамках проекту «Захист національних меншин, включаючи Ромів та мови меншин в Україні», відбувся моніторинговий візит до міста Вугледара представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Донецькій та Луганській областях Павла Лисянського та заступниці Голови міжвідомчої координаційного групи з ромських питань при Кабінеті Міністрів України, керівника проекту Ради Європи з питань національних меншин та ромів - Золи Кондур.

Під час зустрічі у приміщенні Вугледарської міської раді, в якій взяли участь секретар міської ради Іваницький В.В., представники виконавчих органів з питань соціального захисту, культури, освіти, представники міського відділення поліції, відділу державної міграційної служби, державної реєстрації актів цивільного стану, ромської громадської організації, відбувся обмін думками щодо додержання прав національних меншин зокрема, прав осіб ромської національності, на території міста Вугледара. До відома присутніх також була доведена інформації про напрямки роботи проекту Ради Європи з питань захисту прав ромів тощо.

Гості міста мали змогу поспілкуватися з представниками ромської громадської організації, а також відповісти на питання стосовно інших аспектів захисту прав людини.

09 14

09 15

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Вибор.PDF)Вибор.PDF

0001

03.07.2018 за участі представників компоненту «Громадська безпека та соціальна згуртованість» проекту ПРООН та ООН Жінки, Агенції розвитку міста Вугледара відбулося засідання робочої групи з безпеки. Учасників робочої групи, до складу якої входять не тільки представники міста Вугледара, але й суміжних сільських громад, привітав міський голова Сілич А.Ю. Під час засідання були обговорені вже реалізовані на території громад проекти, а також нові проектні заявки, за якими визначено порядок їх пріоритетності. Нагадаємо, що робоча група з безпеки створена і працює рамках Форуму місцевого розвитку територіальних громад, які віднесені до складу Вугледарської ОТГ. Серед основних задань на найближчу перспективу - розробка плану дій до кінця 2018 року, а також проведення розширеного Форуму місцевого розвитку територіальних громад

Ф1

Ф2

Ф3

Нещодавно розміщене