Installing Joomla

logo

rekvizit1

28 червня 2017 року, місто Вугледар, як і вся держава, відсвяткувало День Конституції України. В цей день до Вугледара завітали заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Лаврик В.О. та народний депутат України Сажко С.М. Святкування відкрилися урочистим мітингом «Закон веде до заповітної мрії». Мешканців міста привітав міський голова Сілич А.Ю. Владислав Лаврик, вітаючи із святом, передав щирі слова вітання від голови Донецької ОДА, керівника обласної військово- цивільної адміністрації Жебрівського П.І., а також вручив міському голові Андрію Сіличу сертифікат для громади міста Вугледара на отримання 4 спортивних майданчиків із спортивним обладнанням та 1 спортивного майданчика зі штучним покриттям. І це безумовно приємний і цінний подарунок в День Конституції і з нагоди 85-річчя Донецької області, яке відзначатиметься на початку липня. Учасники урочистостей поклали квіти до підніжжя пам’ятника Шевченку Т.Г.

Не менш приємною, дуже хвилюючою та по-домашньому теплою стала цього дня ще одна подія - вручення ключів від квартири мешканцю міста Вугледара з числа дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Передаючи сертифікат на квартиру Лаврик В.О., зокрема, підкреслив, що ця подія стала можливою завдяки ініціативі голови Донецької ОДА, керівника обласної ВЦА Павла Жебрівського. Житло придбане в рамках виконання Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2017 рік і міської цільової програми на умовах співфінансування 50х50 за рахунок обласного і міського бюджетів.

Міський голова Сілич А.Ю. передав вітальну листівку і ордер на квартиру її новому володарю, також були вручені подарунки від народного депутата Сажка С.М. та Вугледарської міської ради.

Виставка декоративно - ужиткового мистецтва «Звичайне диво руками митців» на бульварі Шахтарському та концертна програма «Люблю тебе, мій рідний край» завершили святкову програму.

29 01

27 01

Шановні вугледарці і гості нашого міста!

 

Щиро вітаю з державним святом – 21 - річницею Конституції України.

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. В цей день ми святкуємо початок новітньої історії незалежної України.

Демократичний розвиток ніколи не був легким. Нам ще багато чого треба зробити на шляху розбудови нашої держави. Впевнений, що всі разом ми подолаємо усі негаразди сьогодення, бо дорогу здолає, той, хто йде.

Від усього серця бажаю міцного здоров'я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості, далекоглядності і виваженості, успіхів та нових звершень. А головне - миру і непохитної віри у світле майбуття України - конституційно розвиненої, соціальної та правової європейської держави.

Зі святом!

Міський голова                                                                    А.Сілич

Цього року День молоді ознаменувався особливою подією. Відбулося урочисте вручення винагород обдарованим дітям та молоді.

В 2017 році виповнюється 85 років з дня утворення Донецької області. І сьогодні, кажучи спасибі всім, хто вже зробив свій внесок у становлення і розвиток нашого краю, було відзначено і молоде покоління, в руках якого наше майбутнє.

         З ініціативи міського голови, згідно затвердженої рішенням міської ради Цільової програми, Положення про заохочення обдарованих дітей та молоді міста Вугледара та порядку його призначення, за результатами розгляду поданих кандидатур і за рішенням комісії з призначення, до заохочення були представлені обдаровані діти и молодь в трьох номінаціях: «Ерудит року», «Творча дитина», «Молода людина року».

У номінації «Ерудит року» до відзнаки представлені:

1 Поляков Андрій Юрійович

2 Федорчук Анастасія Михайлівна

3 Мосьпан Валерія Андріївна

4 Псарьова Аліна Сергіївна

5 Антонов Данило Олегович

6 Стрельчук Кирило Артемович

7 Фінік Крістіна Сергіївна

У номінації «Творча дитина» до відзнаки представлені:

1 Лук'янець Володимир Олегович

2 Гулан Поліна Миколаївна

3 Маковецький Вадим Віталійович

         У номінації «Молода людина року» до відзнаки представлений:

1.Хижняк Володимир Іванович

         До речі, Хижняк В.І. в цьому році також став переможцем обласного конкурсу «Молода людина року - 2017» в номінації «Молодий шахтар».

         Переможцям у номінаціях міський голова Сілич А.Ю. вручив відзнаку і грошову винагороду. Міський голова також відзначив подяками Кравцова Максима, Ратушняк Софію, Галущак Єлизавету.

Отже, юність і молодість - це не тільки час енергії і натхнення, романтики і любові. Перш за все, це час пошуку, відкриттів і реалізації найсміливіших надій і мрій. ЦЕ ЧАС ЗВЕРШЕНЬ.

26 01

В цьому році, з приходом теплої пори року, місто Вугледар перетворилося на великий будівельний майданчик. І це не випадково. По -перше, в 2017 році відзначається 85-та річниця заснування Донецької області. По - друге, місто приступило до безпосередньої реалізації інфраструктурних проектів, основи яких були закладені торік, і які вже пройшли всі складні процедури узгодження, укладання договорів, фінансування тощо. Також у місті проводяться заплановані ремонтні і відновлювальні роботи.

         Отже, роботи в самому розпалі. І в цьому мав змогу особисто переконатися міський голова, який не тільки відвідав об’єкти соціальної інфраструктури, але й прибудинкові території, на яких заплановані ті чи інші роботи.

         В першу чергу в зоні уваги реалізація програми з капітального ремонту доріг. Автомобільні дороги ремонтуються коштом обласного та міського бюджетів; пішохідні доріжки – за рахунок міського бюджету.

         Активно облаштовується і міський громадський простір. Перш за все, це антивандальні вуличні тренажери, відкриті спортивні майданчики із штучним покриттям. Програма реалізується під егідою обласного управління фізичної культури і спорту до ювілею області.

         Розпочалася реалізація інвестиційного проекту «Енергозберігаючий проект у двох навчальних закладах» (ЗОШ №2, НВК «Мрія») за рахунок грантової угоди з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО). Нагадаємо, що офіційне підписання договору відбулося 21 вересня 2016 року. Сума грантових коштів 600000 євро.

         Продовжуються роботи з реалізації інфраструктурного проекту в опорній школі – НВК «Мрія». На старті другий етап проекту, який фінансуватиметься з обласного бюджету.

         Як відзначив міський голова: «На черзі ще низка проектів, які дозволять місту Вугледару стати не тільки енергетично сталим, економічно розвинутим, а, що саме головне, – здоровим, спортивним, безпечним».22 02

22 01