30.05.2017 у місті Вугледарі відбувся Форум місцевого розвитку територіальних громад, що віднесені до складу Вугледарської об’єднаної територіальної громади в рамках Перспективного плану формування територій громад Донецької області, та, які виявили бажання взяти участь у форумі. Форум відбувся за участі представників ПРООН програми «Відновлення та розбудови миру» компоненту 3 «Громадська безпека та соціальна згуртованість».

Учасники форуму мали змогу не тільки вирішити організаційні питання, а також обговорити можливості взаємодії різних територіальних громад з вирішення найактуальніших проблем розвитку територій, ознайомитися з позитивним досвідом запровадження та реалізації проектів і програм на місцевому рівні.

Спілкування представників міської і сільських громад виявилося цікавим, конструктивним і таким, що відповідає головній меті форуму, - утворення діалогової платформи для представників владних органів і мешканців міської і сільських територіальних громад у сферах спільних інтересів територіальних громад в межах повноважень місцевого самоврядування.