brend1

DSC4351 копия

Вугледар протягом трьох років живе і працює у вкрай напруженій суспільно - політичній ситуації, знаходячись на відстані всього 30 км від лінії розмежування. Спільними зусиллями всієї громади, всіх конструктивних сил суспільства вирішуються питання життєдіяльності міста та його розвитку, забезпечення громадського порядку та безпеки на його території, знаходження законних шляхів вирішення спірних чи проблемних питань.

Вчора, 11 вересня 2017 року, на території Вугледарської міської ради відбулася акція протесту «Влада – це Я», ініційована протестним штабом на чолі з його головою Рєпіним О.В. за участі залучених представників громадських об’єднань Донецької області (Мар’їнського, Волноваського районів, м. Маріуполя).

Дана акція спричинила різке загострення суспільної напруги у місті. До мене, як до міського голови, надходять чисельні телефонні дзвінки та усні звернення мешканців міста, громадських об'єднань Вугледара, що висловлюють стурбованість і обуреність сучасними формами і методами проведення мирних акцій, зовнішнім втручанням у справи територіальної громади міста Вугледара, деструктивною поведінкою окремих «громадських діячів» міста.

Закликаю всіх мешканців Вугледара до спокою. Мною, як міським головою, буде і надалі забезпечуватися неухильне додержання на території міста Вугледара Конституції і Законів України, здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади, вирішення питань місцевого розвитку виключно в законодавчій площині і на користь територіальної громади міста.

Міський голова                                                                     А.Ю. Сілич