Цього року в місті Вугледарі вперше запроваджено Програму бюджетування за участі громадськості – бюджет участі. Дана програма надає шанс небайдужим і активним мешканцям перетворити Вугледар на місто своєї мрії.

До розгляду мешканцями міста було запропоновано 30 проектів, 23 з яких сьогодні знаходяться на голосуванні. Проекти – переможці будуть реалізовані в 2018 році.

Надихає той факт, що молодь міста активно долучилася до громадських проектів. Як відомо, найактивнішою категорією молоді є студенти. Отже, студенти Вугледарського коледжу не тільки запропонували свій проект «Молодіжний парк», а й провели громадську акцію на його підтримку!

Нагадуємо, що голосування за громадські проекти продовжиться до 29 вересня 2017 року включно та доступне за посиланням:

Проголосувати можна і в паперовому вигляді в будівлі Вугледарської міської ради (каб. №10, з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 12.00).

Одна людина може підтримати не більше 5 проектів.

Закликаємо всіх небайдужих мешканців міста віддати свої голоси за громадський проект, який найбільш до вподоби.

Разом зробимо місто Вугледар зручнішим, сучаснішим і красивішим!

Мол парк