Нагадаємо, що Вугледарська міська рада є підписантом Угоди мерів, котра залучає місцеві органи влади до управління процесами сталого енергетичного розвитку та захисту клімату, та грунтується на добровільних зобов’язаннях міст - учасників Угоди досягти або перевищити у ділянках енергетики та клімату наступні цілі: на 30% зменшення споживання енергоресурсів (за рахунок підвищення енергоефективності та усунення втрат енергії), на 30% збільшення частки відновлюваних джерел енергії в енергобалансі міста, на 30% скорочення викидів CO2 .

Останнім часом у Вугледарі здійснено низку заходів, спрямованих на вдосконалення міської енергетичної політики, зниження енергозатрат у бюджетній сфері, покращення загального комфорту та безпеки громадян та впровадження заходів Плану Сталого енергетичного розвитку міста Вугледара. Місто поступово, але впевнено, крок за кроком, виконує поставлені завдання, одним із котрих є проведення Днів сталої енергії.

Отже, з 25 по 29 вересня поточного року у Вугледарі пройде Європейський тиждень – Дні сталої енергії, протягом якого відбудеться низка різноманітних тематичних заходів, учасники яких будуть відзначені призами. Серед навчальних закладів міста буде розіграно Головний приз.

Урочисте відкриття Днів сталої енергії під девізом «Чиста енергія-чисте майбутнє» відбулося 25 вересня 2017 року. Захід, організований Вугледарською міською радою за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України», відбувся у міській дитячій бібліотеці. Його учасників привітав заступник міського голови Савін О.Є., який зокрема відзначив: «Якщо ми хочемо бути незалежними, то на такі речі як енергозбереження треба звертати особливу увагу. Підвищення енергоефективності всіх галузей життя міста – безальтернативна вимога сьогодення для міської влади». В рамках урочистого заходу учасники мали змогу ознайомитися з тематичною відеопрезентацією, оглянути тематичну літературу, переглянути мультиплікаційний фільм «Добре світло».

Проведення Європейського тижня сталої енергії задумано Європейською Комісією, як засіб своєрідної кількаденної «мобілізації», щоб усім разом замислитися над ощадливим використанням всіх видів енергоресурсів в місті, регіоні, країні та світі. Сподіваємося, що і в місті Вугледарі Дні сталої енергії стануть традиційними.

Дні