Щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування.

Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила перший Закон України про місцеве самоврядування. А в цьому році виповнилося 20 років з дня прийняття діючого Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» - основного Закону, за яким живе і працює наше місто.

Від усієї душі дякую всій територіальній громаді, підприємствам, установам, організаціям, громадському сектору, кожному мешканцю Вугледара за підтримку і порозуміння, співробітництво з вирішення проблемних питань, креативні ідеї щодо розвитку громади.

Наші вітання і суміжним сільським громадам за спільну роботу в рамках створення Вугледарської об’єднаної територіальної громади.

Бажаю всім і кожному міцного здоров’я, натхненної праці, суспільної злагоди, фінансової спроможності, консолідації зусиль в пошуку шляхів вирішення проблемних питань місцевого розвитку.

Миру! Віри! Надії! Любові!

Зі святом!

Міський голова                                                           Андрій Сілич

z ukrainoy v serdtsi