brend1

Від імені Вугледарської міської ради, від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був насичений багатьма подіями. Все було в цьому році: досягнення і негаразди, яскраві перемоги і сумні події, реалізація найсміливіших проектів і нові завдання. І безумовно це був рік пошуку нових шляхів вирішення завдань місцевого розвитку, набуття нового досвіду, багатьох цікавих зустрічей.

Всі разом ми наполегливо працювали на тим, щоб наше місто ставало кращим, сучаснішим і красивішим. Дякую за спільну працю і порозуміння, терпіння і підтримку.

З роком прийдешнім ми пов’язуємо свої найзаповітніші мрії, бажання та очікування. Отже, від усієї душі бажаю кожному мешканцю нашого міста, кожній родині, всій громаді у новому році досягти поставленої мети, втілити найсміливіші ідеї, реалізувати заповітніші бажання.

Віри всім у краще майбуття. Надії на свої сили. Любові на довгі роки. Миру рідній землі. І безумовно міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та благополуччя.

Міський голова                                                                    Андрій Сілич

ng