brend1

Вугледар разом ще з п’ятьма містами Донецької області долучився до проекту Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну».

Сьогодні міський голова Сілич А.Ю. мав нагоду поспілкуватися з представниками Фундації та обговорити цілі та завдання нового проекту «Культурний Майнінг - Зміни в країні починаються з людей!», саме якому молоді, амбітні та ініціативні мешканці, які прагнуть зробити своє місто кращим, матимуть можливість придумати ідею та отримати грант на реалізацію власного проекту у сфері урбаністики, культури чи громадського сектору.

Представники Фундації провели також зустріч з активною молоддю на базі Молодіжного центру «МІКС» та обговорили можливості щодо навчання та спілкування в рамках проекту, реалізації власних ідей на користь місту.

Нещодавно розміщене