brend1

Ще у 2017 році була створена своєрідна діалогова платформа для представників владних органів і мешканців міської і сільських територіальних громад, що віднесені до складу Вугледарської ОТГ – Форум місцевого розвитку територіальних громад, який плідно співпрацює з програмою ПРООН «Відновлення та розбудови миру» компоненту 3 «Громадська безпека та соціальна згуртованість».

21 лютого 2018 року відбулося чергове засідання Форуму за участі спеціалістів з мобілізації громад ПРООН Михайла Кареліна і Наталії Красківської. Головуючий Форуму - міський голова Андрій Сілич.

На початку роботи були вирішені організаційні питання. До складу Форуму прийнято представників Богоявленської територіальної громади, внесено зміни до складу Робочої групи з безпеки .

В ході роботи Форум заслухав інформацію Агенції розвитку Вугледара щодо виконання доручень, в межах покладених на Агенцію повноважень, ГО «Лідер» щодо реалізованого проекту з адвокації, інформацію представників ПРООН щодо шляхів та можливостей подальшої співпраці, а також були обговорені ідеї для підготовки і реалізації нових проектів, напрацювання консолідованої позиції з цих питань.

Позитивним досвідом запровадження та реалізації проектів і програм на місцевому рівні з учасниками заходу поділилися Тетяна Сігаєва - організатор громад компоненту «Мобілізація громад заради розширення можливостей в Донецькій і Луганській областях» проекту ПРООН і ООН Жінки «Відновлення врядування і примирення на територіях України, що постраждали від кризи»; Ганна Теличко – ФОП, член правління та співзасновник ГО «Український Донецький Куркуль», член правління та співзасновник ГО «DonbasFashionCluster»; Людміла Рєчкіна – ФОП, переможець конкурсу «Український Донецький куркуль».

За підсумками Форуму представники громад отримали багато корисної інформації щодо можливостей реалізації на територіях своїх громад проектів різного напрямку. Головне – це ініціатива і бажання працювати разом за принципом «Нічого для нас без нас».

Нещодавно розміщене