brend1

Шановні підприємці та жителі міста!

Протягом квітня-травня 2017 року Проводиться програма відновлення та налагодження миру ПРООН. За фінансової підтримки Уряду Японії були проведені 15 бізнес-тренінгів з розроблення бізнес-планів для подальшого їх подання на конкурсі бізнес-грантів.

Враховуючи високий попит на тренінги з боку ВПО, жителів Донецької та Луганської областей, включаючи жителів так званої «Сірої зони», Програма з відновлення та розбудови миру ПРООН проведе 6 додаткових тренінгів з бізнес-планування

У тренінгах можуть прийняти участь внутрішньо переміщені особи (ВПО), які зареєстровані в Донецькій або Луганській області, або місцеве населення, які розглядають можливість створення, відновлення або розвиток бізнесу. За рівних умов перевага надаватиметься учасникам так званої «Сірої зони», яка підконтрольна Україні.

Звертаємо вашу увагу, що участь у тренінгах – безкоштовна!

За рахунок ПРООН покриваються видатки, які пов’язані з участю у тренінгах. Також забезпечується житло на період тривалості тренінгів для осіб, які проживають за межами міста проведення тренінгу, та харчування на час проведення тренінгів.

Іногороднім особам, які бажають взяти участь у тренінгу, витрати на проїзд будуть відшкодуватися лише в рамках Донецької або Луганської області, за наявності проїзних документів, тобто фіскальних квитків з датою виїзду.

Не допускатимуться до участі у тренінгу особи, які вже брали участь в тренінгах з бізнес-планування, які організовувалися ПРООН або учасники, які вже отримали бізнес – грант від ПРООН

Дата та місце проведення:

-         Сєвєродонецьк: 22-24 червня (для представників Лганської області)

-         Святогірськ: 22-24 червня ( для представників Донецької області, окрім міста Краматорськ)

-         Краматорськ: 26-28 червня (для представників міста Краматорськ та сусідніх населених пунктів)

-         Маріуполь: 22-25 червня (для представників м. Маріуполь та сусідніх населених пунктів)

Для участі у бізнес-тренінгу учасники мають надіслати заявку до 17 червня 2017 року (або не менше ніж за 5 календарних днів до дати чергового тренінгу)

Організаційно-технічні питання, які стосуються подання заявок на тренінг можна адресувати:

-         Учасникам з Донецької області – координатору Програми з відновлення та побудови миру ПРООН в Донецькій області Івану Мукомелу 095-205-19-00, або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

-         Учасникам з Луганської області – координатору Програми з відновлення та побудови миру ПРООН в Луганській області Володимиру Іщенку 066-766-95-85, або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Учасниками, які будуть відібрані до участі в тренінгу, будуть проінформовані про місце та час тренінгів а також інші організаційно-технічні питання за 2-3 дня до їх початку.

Нещодавно розміщене