Шановні підприємці!

На виконання листа від 26.06.2017 №5/541/03-2 Про проведення конкурсу «Підприємець року Донецької області - 2017 року», виконавчий комітет Вугледарської міської ради повідомляє, що станом на 26.06.2017 до Оргкомітету конкурсу від виконкомів міських рад, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад надійшов 41 пакет документів щодо потенційних учасників конкурсу, в тому числі за номінаціями: в галузі торгівлі – 11, в галузі сільського господарства – 9, в галузі послуг – 6, в галузі промисловості – 6, за високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі – 5, в галузі ЖКГ – 2, «Start-Up» - 2, року за активну підтримку малого бізнесу – 0, в галузі інноваційної діяльності – 0.

Враховуючи, що такої незначної кількості претендентів недостатньо для проведення конкурсного відбору, особливо за номінаціями «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства», «Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій», «Start-Up року», «За активну підтримку малого та середнього бізнесу», оголошується продовження першого етапу конкурсного відбору «Підприємець року Донецької області 2017 року».

Документи для участі у конкурсі просимо надати до 7 липня 2017 року до відділу економіки стратегії розвитку та інвестицій, кабінет №9.

Для більш детальної інформації звертатися за телефоном 06273-6-40-95