brend1

Шановні підприємці міста!

Відповідно до розпоряджень голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.04.2017 №409 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 27.04.2017 року за №76/2283 та від 05.05.2017 №466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному Територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за № 78/2285, оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва, за якими буде надаватися часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами і фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль»), «Малий бізнес», «Оголошення».

Заявки на участь у першому конкурсному відборі та відповідні документи подаються особисто суб’єктом підприємництва до 27 липня 2017 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 15 серпня 2017 року.

Нещодавно розміщене