Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

            Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб`єктів малого та середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами та фінансова підтримка на реалізацію проектів суб`єктам малого підприємництва.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб`єктом підприємництва до 11 жовтня 2017 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького , 6, каб. 412. Конкурсний відбір буде проведено 25 жовтня 2017 року. Інформацію щодо умов участі у конкурсі та переліку документів розміщено на офіційному веб сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль»), «Малий бізнес», «Оголошення».

Додаткова інформація за тел.. (050) 623 80 08 або електроною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вкладення:
Скачати цей файл (Додатки.rar)Додатки.rar
Нещодавно розміщене